MÖBLER / Bord / Slagbord 12213139
nr 1221 3139
Slagbord
ek / furu. Längd: 34 + 69x2, djup: 95 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:15:28
100 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)